OTEVŘENO – OPEN • Haštalská 21 • Praha 1

Otevřeli jsme. Pro ty, kdo chtějí kvalitní sladké pečivo. Náš tradiční perníček máme nazdoben do sezonního stylu -Velikonoce. Máme připravené balíčky různorodé. Hodně se nám začínají líbit jen spoře zdobené perníky, protože řada z vás nemá ráda cukrovou polevu. Je tam prostě až moc cukru. Takže budeme postupně rozšiřovat nabídku perníků, které budou převážně zdobené linkami. Samozřejmě pro ty komu cukr nevadí, budeme mít v nabídce například klasického jednorožce, který je celoročně hitem.

Nezdobený perník, je náš favorit pro dospělé. Připravili jsme balíček, kde máme ve zmenšené formě koláčky s mákem, s ořechy, s ořechem s mandlí a čisté perníkové srdce. Je to náš tip. Ke kávě nebo jako dárek si tento balíček vybíráte často.

V nabídce v provozovně v Haštalské ulici budeme mít také naše buchty, která pečeme počínaje bistrem, které jsme kdysi provozovali, již bezmála7 let. Prostě pekařka Jitka to umí. Stejně tak buchtičky, mrkvový koláč a jiné sladké dobroty. Plánujeme příležitostně i sladké kiše, a možná i slané pečivo. Spojili jsme se i s kavárnou Ebel, kam dodáváme sakrajdu a možná budeme prodávat jejich výbornou čokoládu. Od dodavatel medů budeme brát i med na prodej a jiné produkty. Uvidíme…

Vše je odvislé od poptávky. Centrum Prahy žilo hodně z cizinců. My ale chceme oslovit všechny pražany, aby se zašli do Haštalské ulice podívat. Nejsme tu jen my. Kousek od nás je kavárna i pražírna v jednom One Sip Coffee, restaurace Haštalský dědek, vzdělávací centrum Tereza nebo krejčovství Chatty.

P.S.: Perníčkův sen se na vás těší u nás v Haštalské ulici.

Miloš Frydrych

OTEVŘELI JSME ON-LINE STÁNEK

Čerstvě upečené…

Pokud budete chtít objednat perník zdobený či nezdobený či perníkové těsto, nebo se jen informovat, můžete nyní přes:

https://eshop.pernickuvsen.cz

Zasíláme většinou přes Zásilkovnu, nebo předáme na domluveném místě.

Děkujeme za Váš zájem. Děláme to v radosti pro nás i pro Vás.

P.S. Provozovnu v Haštalské ulici rekonstruujeme. Momentálně máme zavřeno, ale plánujeme otevření od 25. 3. 2021.